Scroll with your mouse or arrow keys to see more!

Okay
IMG_4497

Sabina & Lukáš

IMG_5346

Judit a Michal

IMG_5354

Terezka a Tonda

IMG_2363

Iva & David

IMG_4497

Sabina & Lukáš

Další „Ano – Ano“ další krásná svatba nedaleko Prahy. Sabina s Lukášem jsou prostě dokonalý pár. Na svatbě byla legrace a já se zdržel dokonce déle než jsem chtěl, ve společnosti skvělých lidí.

IMG_5346

Judit a Michal

Svatba v dechberoucí přírodě a panoramtů beskydských kopců. To byl den s Juditou a Michalem. I přes to. že rosničky hrozily skoro celý týden, že může i sněžit, počasí nám vyšlo asi nejlepší, co mohlo! Však se podívejte na fotoreport.

IMG_5354

Terezka a Tonda

Tato svatba aspiruje na svatbu roku a to je teprve začátek sezony. Když máte takto fotogenický pár, tak se ta svatba fotí sama. Místo, které si T+T vybrali je tak krásné, že bych tam chtěl mít svatbu i já…a že jsem toho viděl!  

IMG_2363

Iva & David

Fotit svatbu na podzim, zvlášt když je babí léto? To chceš. Krásný pár Iva a David jsou moji kamarádi, a proto mi bylo velkou ctí udělat jim pár svatebních fotek

IMG_5879

Jana & Pavel

Jižní Morava! Víno, ženy zpěv a samozřejmě krásná svatba. Jana s Pavlem měli svatbu na Kolonádě na Rajstně a zbytek v nádherném vinařství Villa Daniela v Úvalech. Musím říct že víkend na Moravě byla pro mě vlastně dovolená.

IMG_8364

Terezka & Martin

Konečně se mi poštěstilo fotit svatbu na horách, zatím v létě, ale já si na ten sníh počkám! Jizerky, sluníčko, krásní lidé, moře zábavy a alkoholu to byla svatba Terezky a Martina.

IMG_9301

Káťa a Kéba

Káťa a Kéba jsou milovníci piva a cestování. Nejlépe cestováním za pivem. No a motiv svatby byl víc, než jasný. Krásné prostředí na Vysočině v Hodějovickém mlýně. Počasí nám přálo a byla to neskutečná párty.

IMG_1491

Evča & Radim

Kdy se poštěstí, že se vám vdává vlastní sestřenice. Mockrát ne. O to víc mě těší, že jsem jejich velký den mohl zachytit. Eva i Radim jsou spjatí s křivoklátskem a kde jinde mohla být svatba, než na Křivoklátě, potažmo focení na převozu na Berounce kousek od legendárního Hostince U Rozvědčíka.

IMG_0095

Kačka & Ondra

V krásném údolí na severu Čech se nachází krásný Černodolský mlýn, kde měli svatbu moji kamarádi a já byl u toho.

IMG_1703

Ivanka & Luděk

Ivanka s Luďkem procestovali společně svět a rozhodli se, že už zbytek života budou spolu:-) Ivanka má skvělý vkus. Těch hodin na pinterestu než našla inspiraci….. ale výsledek stojí za to! Musím vám říct, že měli jeden z nejkrásnějších svatebních dortů!